esKi 8-f lilerin yeni mekanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üstteki :)

5 posters

Üstteki :) Empty Üstteki :)

Mesaj tarafından Osman Paz Ara. 14, 2008 3:20 am

Forumlarda yapılır bu, üsttekiyle ilgili ne düşünüyosun Very Happy

Ben üstte biri olmadığı için rastgele birisi hakkında yorum yapıyım
kim olsun

hmmm

Hande! Surprised

Çok inatçı ve inatçı ve de inatçı biri

Sıra sizde Surprised
Osman
Osman
Admin
Admin

Erkek
Neredensin ? : Ankara

Üstteki :) Empty Geri: Üstteki :)

Mesaj tarafından seLin Paz Ara. 14, 2008 2:12 pm

hmmm bna osman düştüü Very Happy
şimdiii...
osmann gerçekten güvenebilicein iyi bi dost Wink
seLin
seLin
moderatör
moderatör

Kadın
Neredensin ? : çorLu ist arası gidip geliyo

Mesaj tarafından napsterleader Paz Ara. 14, 2008 6:02 pm

selinnnnnn bittin sen
tam bir cadı
elimde hala yaptıklarının izleri duruo
asabiliği görünürde kabul etmiyor ama kendiside ne kadar asabi olduğunu çok iyi biliyor ve böyle olmaktan zevk alıyor.

herşeye rağmen fena biri deil ya(bayaa çeliştim Very Happy)
napsterleader
napsterleader
yüzyılın spammerı
yüzyılın spammerı

Erkek
Neredensin ? : nereye... :D
İş/Hobiler : öğrenciyim , wow-wotlk-tbc vs vs(aynı şey aslında artistlik olsun die yazdım)

Mesaj tarafından bthn Ptsi Ara. 15, 2008 4:23 pm

KadiR .....
MöÖöÖöÖ Very Happy Very Happy srekli ders çalışık test çözme konusunda rekorlar kitabına grcek bi insandır Very Happy ama severm iyi çcktur ama bzn ineklik eder Very Happy Very Happy
1 kere uzun eşşek
2 kere okuldan firar Very Happy Very Happy hala qlüyorum Very Happy
severm dostumu Wink
bthn
bthn
Admin
Admin

Erkek
Neredensin ? : lal...lal...la...
İş/Hobiler : fotorafçılk-karikatür-basketbol-müzik kısa ve öz herbi bok :D :D

http://efsane8f.benimforum.org

Mesaj tarafından Osman Salı Ara. 16, 2008 6:30 pm

way be firar da mı etti Very Happy

kadiirrrr helall Surprised

Neyse üsttekinin en son bacağını kırdığını duymuştum sonra bu forumda gördüm işte Very Happy

bi de evde bi kuşu var ona iyi davranmadığını biliyorum Very Happy
Osman
Osman
Admin
Admin

Erkek

Mesaj tarafından napsterleader Salı Ara. 16, 2008 7:47 pm

wayy çift yorum var demek
osman ankarada fende lisde okuyor. sitemizin iki admininden biri olması münasabetiyle bilgisayar işlerinden anladıı düşünülüyor. isketch manyağıdır kendisi banlanmaktan bıktı orda şöyle izah edeyim bnm forumda gözdeye yaptıımı tanımadıı insanlara her gün yapıyor Very Happy eskiden matematiği severdi ama şimdi bilmiyorum (tahmin ediyorum 3. üncü senesinde neler düşündüğünü ama bende kalsın) rubik küp bilen bir şahsiyettir kendileri benden öğrenmiş sonra tekniğini gelişitirmiştir. aslında çok yazarım ama bu bile uzun oldu .

güven insan hayatında değerlidir ve güvenilir insanlar nadirdir. bu yüzden o da son derece değerli olan kişilerden biri ....
napsterleader
napsterleader
yüzyılın spammerı
yüzyılın spammerı

Erkek
Neredensin ? : nereye... :D
İş/Hobiler : öğrenciyim , wow-wotlk-tbc vs vs(aynı şey aslında artistlik olsun die yazdım)

Mesaj tarafından Osman Salı Ara. 16, 2008 10:16 pm

Vaaay kadir ben bile kendimi böyle tanımazdım naptın sen ya
Sen beş satır yazsan ben 10 satır yazarım olm Surprised
Duygulanmadım da değil Surprised

yarına da ödev vardı otobiyografi yazmak için hemen yazıyorum altına "alıntıdır" ibaresini de eklicem :O

Ben yazayım sana şimdi o zaman :O

Kendisi Çorlu da cumhuriyete başladığında daha sadece 9 yaşındaydı. Bir iki sene içinde üst sınıflarca (bizim gibi) denklem çözebilen çocuk olması itibariyle, tanınmış bulunuyordu. Dedesi ve babaannesiyle bir apartman (%100 Turksoy)da kalıyordu. Orta okula geçtiğinde Zehra Ermiş'in favori öğrencilerinden oldu. Ben 8. sınıfı bitirdikten sonra "sen AFL ye gidiyosun, ben de mi oraya gelsem" dedi ve kendisi iAFL ye gitti =) Bir ara Galatasaray ve orası arasında gidip gelse de doğru olanın fen lisesi olduğunu anladı. (Buraya gelmesinde mfb dershanesinden Şefik Hoca'nın rolü büyüktür, Kadir onun bızdıklarından (bkz... yada bkmynz blamazsnz) biridir.) Kadir lisedeki ilk senesinde rubik küp denilen olaya başlamıştı ve beni de alıştırdı. Hatta bir ara briç bile oynadık onunla, msnden ben söylüyordum kartlarımı, o ne yapacağımı söylüyordu ve kazan(m)ıyorduk (hile yapmak insanın içinde olacak). Neyse bu heves de geçtikten sonra, kadirle yazın ben erzurumdayken bolca Knight Online oynadık. Oyun oynamayı pek sevmem ama eğlendik harbiden de. Taa ki kadir in elixir i gidene kadar :O ondan sonra knight tan soğudu, kendi serverını kurdu ve orada kral da oldu :O tüm skilleri gördü vs... Biz onunla sabah 8 de kalkardık (ilk gün ben beceremesem de) sonra bayağı bi oynardık Surprised Neyse tatilin bi kısmında da ben çorluya geldim ve kadirle görüştük zaten, hatta selin le de görüştük. Eğlenceliydi yani, kadirin bi topu vardı parkta cocukları vuracaktık onunla (nihahahaha). Kadirin boyu uzamıştı bu arada :O
ya harbi eğlenceli çocuk kadir, yani onunla çok işe girdim, bi oyun sitesinde hile mi ypmadık, bu hile için 10 tane mail adresi mi açmadık, facebookta çete savaşlarının içine mi etmedik, rubik küp mü çözmedik, hatta isketchten adam da mı atmadık, admine mi dalaşmadık Surprised

geçenki gözde olayında da "osman selinin postunu geçtim bi de mod olup resim çekcem" dedi ve mod verdim, ve bilerek geri almadım. kadir de gözdeye öyle bi takıldı Surprised ama kendisi pc bilgisi sayesinde her işi yapabilir, hatta şu an mod ve bu sefer harbi mod olması için verdm, ki gözüm kapalı adminlik de veririm, hesabımın şifresini de veririm.. (sonra nolur bilmiorm :O)
harbi zeki çocuksun kadir Surprised mizahi yönün de bayağı bi kuvvetli
Bu güvenilir insanlardan biri de kadir dir arkadaşlar :O

7 yıllık arkadaşım kendisi, ama bu 50 yıla bile varabilir (global ısınma bizi etkilemezse, bu arada baltalar elimizde uzun ip belimiz... neyse :O)

uzun oldu beh

hadi yeter bu kadar dha yazabilirim ama Surprised
Osman
Osman
Admin
Admin

Erkek

Mesaj tarafından bthn Çarş. Ara. 17, 2008 6:07 pm

olm bu ne ya Very Happy bu arada bnm kuş öldü Very Happy intihar dan şpeleniyorum

Osman lojmanda oturmasına ragmen fzla dşarıya çkmazdı çktıı zmn bisklet srerdi qenellikle siyah ve kırmızı renkte bi bisikleti vardı çalışkan biriydi falan filan işte adam gbi adam gbi bişey Very Happy kadirin aksine adam btn aktivitelere katılırdı Very Happy Very Happy
bthn
bthn
Admin
Admin

Erkek
Neredensin ? : lal...lal...la...
İş/Hobiler : fotorafçılk-karikatür-basketbol-müzik kısa ve öz herbi bok :D :D

http://efsane8f.benimforum.org

Mesaj tarafından haş haş =) Perş. Ara. 18, 2008 6:36 pm

hehe batucm (=
snn sayfana da yazdım ama burayada yazıyım... kendini her yerde göstermesede çok ii bi insan çok hmde .. harbi derdini paylaşıcaın ve kmsee sölemez die emin oluncak biri tabi eer seni severse bnide seviodr heralde Smile komşlk hkkmz var nede olsa hmde karşı kmşu (=
çokta eğlenceli bi insandr aynı zamndaa.. ama bi film izliemedydik.. bi kere otrduk damatı öpsek mi neydi filmn adı (saçmlamş olblrm Very Happy) sora annm ymk yicez dmşti bnde eve gtmiştm bi kerede izlicektik izliemdk en iisi bu 15 ttl tm 8/f izlielmm dcmde nerde ? nese buluruz bi yer..

haş haş =)
yeni 8f'li
yeni 8f'li

Kadın

Mesaj tarafından bthn Paz Ara. 21, 2008 2:21 pm

bnm yerime hlal e yzın bn cevap içn yazıom
1-filmin adı damadı öpebilirsindi baş rolde adam sandler vardı
2- sinemelar 8 f için hrzmn açıktır.. Very Happy
3- sölediklerin içn tşkkürler
4- severm seni haşhaş Very Happy Very Happy
5- beş yok Very Happy